Lakluga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ⓛⓐⓚⓛⓤⓖⓐ

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Seni çok Seven Kayınbaban

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
DarKAnqeL
Site Polisi
Site Polisi
Www.lakluga.all-up.com Keyifli Dakikalar Diler ⓛⓐⓚⓛⓤⓖⓐ
DarKAnqeL

Erkek
Yaş : 114 Kayıt tarihi : 13/01/09 Mesaj Sayısı : 194 Nerden : Kaçtın ??? Başarı Puanı:1194

Seni çok Seven Kayınbaban Vide
MesajKonu: Seni çok Seven Kayınbaban Seni çok Seven Kayınbaban EmptyPerş. Ocak 29, 2009 6:25 pm

Bir kadının 3 tane damadı warmış :: Büyük , ortanca , küçük
Birgün bu kadın acaba damatlarım beni ne kadar seviyor diye merak etmiş ve bunu test etmek istemiş...
Ertesi gün Büyük damadını almış iskelede ilerliyorlarmış ve birden kendini denize atmış kadın....İmdaaaaat!!! boğluyorum falan....Büyük damat atlamış denize kurtarmış kadını... Kadın büyük damadın kendini sewdiğini anlamış...ve ertesi gün Büyük damadın kapısının önünde Wolkswogen CADDY üstünde bir not : Sevgili Damadım Seni Seven Kayınvaliden....
..... Büyük damat bunu ortanca ve küçük damatada anlatmış.... Bunlarda hayatını kurtarmış haketmiş die öle geçmişler....

Ertesi gün kadın ortanca damadını almış iskelede ilerliyormuş gene aynı şey ortanca damat kurtarmış.....Ertesi gün kapının önünde Wolkswogen CADDY üstünde bir not : Sevgili Damadım Seni Seven Kayınvaliden...
....Bunu küçük damada anlatmışlar .. küçük iyice sinirlenmiş onlara araba aldıda bana almadı falan kadına başlamış sövmeye....Artık kaynanasından nefret ediomuş adam... derken kaynansı küçük damadıda çaırmış yanına iskelede ilerliyorlarmış...
kadın birden atmış kendini denize.... İmdaaaaat!!! boğluyorum yardım et damat.....
Küçük damatta .. gebeeeeer lanet kadın falan başlamış bağırmaya ve kurtarmamış kadın orda ölmüş....
...Ertesi gün kapının önün Porsche 911 Carrera üstünde bi not: Sevgili Damadım Seni Seven Kayınbaban... Very Happy:D:D
Admin
Admin
Admin
Www.lakluga.all-up.com Keyifli Dakikalar Diler ⓛⓐⓚⓛⓤⓖⓐ
Admin

Erkek
Yaş : 63 Kayıt tarihi : 08/01/09 Mesaj Sayısı : 224 Nerden : Geldiysen Oraya... Başarı Puanı:1224
Coın
Para:

Seni çok Seven Kayınbaban Vide
MesajKonu: Geri: Seni çok Seven Kayınbaban Seni çok Seven Kayınbaban EmptyPtsi Şub. 16, 2009 4:20 pm

Hehe mal adam Very Happy cyclops alien
https://lakluga.all-up.com

Seni çok Seven Kayınbaban

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası